رشد فزاینده جمعیت در سالهای اخیر و تغییر سبک زندگی مردم در موضوعات مختلف از جمله مسکن بنا به آمارهای بدست آمده ، این حقیقت را مطرح می سازد که نوع نگاه به مسکن دستخوش تغییرات شگرفی گردیده است . مسکن  یک کالای سرمایه ای است که به عنوان دارایی خانوار و هم خدماتی که به عنوان سرپناه ارائه می دهد حائز اهمیت زیادی است . از لحاظ دارایی ، چنانچه ما کل اقتصاد خانواده را مد نظر قرار دهیم ، مسکن اصلی ترین دارایی در سبد خانوار است و چنانچه از جنبه سر پناه نگاه کنیم ، مسکن مهمترین نیاز یک خانواده است .
این توجه ویژه در کنار ارتباط قوی بین متغیرهای کلان اقتصادی و متغیر های بخش مسکن  باعث گردیده مسکن  به عنوان بخش سکان دار اقتصاد ؛ مقدار قابل توجهی از نقدینگی کشور را به این حوزه سرازیر کند و بخش عمده ای از هزینه های خانوار را به خود اختصاص دهد. بدیهی است در هر حوزه ای که پول زیادی در جریان باشد برای کلاهبرداران وسوسه انگیز خواهد بود به خصوص وقتی که همه نمی توانند متخصص امور ملکی باشند همانطور که همه نمی توانند متخصص در امور درمان و یا هر حوزه تخصصی دیگری باشند .
راه عقلانی و درست در این است که در هر امری به  متخصصین آن مراجعه نمائیم و مسکن نیز جدای از این امور نیست

کارگروه تخصصی ( مسکن درخشان ) و ( مسکن شهرک غرب ) در 2 شعبه متمایز  با سالها تجربه و مهارت ، با کادری تحصیل کرده و متخصص با حس اعتماد و خوشنامی که شما به آن اعتبار میبخشید در منطقه شهرک غرب و سعادت آباد آماده انجام کلیه امور ملکی شما در زمینه های خرید و فروش ، رهن و اجاره ، مشارکت در ساخت اعم از تجاری ، اداری و مسکونی می باشد .